Angela Martini ‘’mburret’’, ja jeta luksoze dhe ekzotike e saj(Foto)

Angela Martini ka mahnitur ndjekësit e saj me pozat e fundit. Plot diell me det dhe mjaft relaksuese, modelja shqiptare ‘’mburret’’ për jetën e saj luksoze . Me bikini, ajo ‘shkëlqen’ dhe njëherë tjetër.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gruaja e Dr.Florit shfaqet me djalin në televizon, i përlot të gjithë me mesazhin e saj

Bashkëshortja e Dr.Florit për herë të parë është shfaqur në publik me ...