Amber Rose shokon fansat me këtë foto

Bukuroshja Amber Rose ka shfaqur trupin e saj teksa po shijon disa pushime në Hauai.

33-vjeçarja ka treguar format e saj bombastike edhe pse ka nxjerrë në pah celulitin, duke mos e patur aspak problem.

Kliko per me shume info

E veshur me një palë bikini blu, Amber duket se ka dëshpëruar paska fansat me celulitin tek fundshpina dhe këmbët e saj.Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here