Amber Rose shokon fansat me këtë foto

Bukuroshja Amber Rose ka shfaqur trupin e saj teksa po shijon disa pushime në Hauai.

33-vjeçarja ka treguar format e saj bombastike edhe pse ka nxjerrë në pah celulitin, duke mos e patur aspak problem.

E veshur me një palë bikini blu, Amber duket se ka dëshpëruar paska fansat me celulitin tek fundshpina dhe këmbët e saj.Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja shpërthen ndaj Adelina Ismajlit: Ti e nise vallen e prostitucionit!

Adelina Ismaili disa ditë më parë ishte e ftuar në një intervistë ...