Alessandra Ambrosio shfaqet sensacionale në Brazil

Bukuroshja Alessandra Ambrosio po qëndron larg pasarelave dhe studiove të seteve fotografike për të pushuar në Brazil.

Modelja 35 vjeçare dukej tepër sensacionale teksa ka shijuar një ditë me miqtë e saj në plazhin e Canasvieiras.

Bukuroshja brune kishte veshur bikini ngjyrë bojëqielli që i nxirrnin në pah fizikun në formë.


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...