Video/ Ja si ta largoni akullin nga xhami i makinës për 10 sekonda, kjo është mënyra më e mirë

Tashmë që dimri ka trokitur, akulli është një problem i madh për drejtuesit e mjeteve, veçanërisht kur vishet xhami i mjetit.
Me vetëm një shishe, të cilën e mbushim me 2/3 alkool farmacie dhe 1/3 me ujë, mund të bëjmë një mrekulli të vogël kundër akullit.
KUJDES – Kjo përzierje mund të thajë dhe të dëmtojë gominat në rast se përdoret shpesh!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...