Aktori i Hollywood publikon foto nudo të bashkëshortes

Kliko per me shume info

Channing Tatum dhe Jenna Dewan kanë qenë gjithnjë të hapur rreth asaj që ndodh brenda dhomës së gjumit, prandaj postimi i fundit i aktorit nuk duhet të na habisë.

Orët e vona të së dielës Channing shpërndau një foto bardhë e zi të bashkëshortes së tij, duke fjetur nudo në krevatin e tyre. “Koha e gjumit, koha më e bukur,”- shkruan aktori.

Kliko per me shume info

Dyshja ka pranuar edhe më parë se kanë një jetë seksuale aktive dhe e vlerësojnë shumë intimitetin. Siç duket po njësoj u shijon edhe ta ndajnë me fansat.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here