Aktori i Hollywood publikon foto nudo të bashkëshortes

Channing Tatum dhe Jenna Dewan kanë qenë gjithnjë të hapur rreth asaj që ndodh brenda dhomës së gjumit, prandaj postimi i fundit i aktorit nuk duhet të na habisë.

Orët e vona të së dielës Channing shpërndau një foto bardhë e zi të bashkëshortes së tij, duke fjetur nudo në krevatin e tyre. “Koha e gjumit, koha më e bukur,”- shkruan aktori.

Dyshja ka pranuar edhe më parë se kanë një jetë seksuale aktive dhe e vlerësojnë shumë intimitetin. Siç duket po njësoj u shijon edhe ta ndajnë me fansat.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...