U bë “sanduiç” nga dy makina, por mbijetoi në mënyrë të pabesueshme

Një grua arriti t’i shpëtonte për mrekulli një përplasje mes dy makinash. Kanta Anand, 40 vjeç, sapo doli nga shtëpia e saj në Delhi të Indisë, kur një 17-vjeçar erdhi furishëm me makinë drejt saj.

Ajo u bë petë mes dy makinave që u përplasën dhe fluturoi në ajër. Por në mënyrë të pabesueshme ajo pësoi frakturë vetëm në njërën kofshë dhe pas trajtimit mjekësor, gjëndja e saj është e qëndrueshme.

Shoferi i mitur, emri i të cilit nuk bëhet i ditur për arsye ligjore, thuhet se ishte nën influencën e pijeve alkoolike.

Prindërit e 17-vjeçarit po merrnin pjesë në një ceremoni fetare dhe nuk e kishin idenë që djali i tyre, një student shkolle, të kishte marrë makinën pa leje në gjendje të dehur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, kur janë të gatshme të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe ...