Pamjet e rënda, përplasja fatale e dy makinave në Laprakë

Publikohen pamjet në të cilat tregohet momenti i aksidentit të rëndë të ndodhur në Laprakë mbrëmjen e 4 Janarit, ku për pasojë humbi jetën 28 vjeçarja Xhenis Trebeshina.


Video është marrë nga kamerat e sigurisë dhe tregojnë momentin e përplasjes fatale të automjetit tip “Jeep”, në rrugën “Dritan Hoxha”.

Si pasojë e aksidentit, humbi jetën 28 vjeçarja Xhenis Trebeshina, si dhe u plagosën në gjendje të rëndë tre persona, mes tyre një efektiv policie. Në pranga si shkaktar i aksidentit është vënë 26 vjecari Ervin Bixhi në mjetin ‘Jeep Cheroke’.
express

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Sherr në Durrës, adoleshenti bën për spital 20-vjeçarin

Dy të rinj nga Durrësi janë konfliktuar me njëri-tjetrin për motive të ...