Moti i keq/ Aksident masiv në Vorë-Fushë Krujë, 4 kamionë përplasen me 2 makina

4 kamionë dhe dy makina janë përfshirë në një aksident për shkak të dëborës, në Vorë- Fushë- Krujë mbrëmjen e djeshme.

Aksidenti besohet të ketë ndodhur nga ngricat në rrugë, që kanë shkaktuar rrëshqitjen e automjeteve. Po ashtu raportohen incidente të tjera në brendësi të qytetit për këtë shkak. Mësohet se një autobus i “Unazës” është përplasur me një makinë në zonën e Medresesë, ndërsa një tjetër autobus i “Tiranës së Re” ka rrëshqitur duke u përplasur me kabinën telefonike.

Rreth orës 20:00 të mbrëmjes së djeshme qytetarët e Tiranës kanë mundur të shohin flokët e parë të borës, të cilat mbuluan rrugët e kryeqytetit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Djali denoncon në polici: U zhduk sapo zbriti në Rinas, çfarë ka ndodhur me motrën time

Një i ri  tre ditë më parë ka denoncuar zhdukjen e motrës ...