Moti i keq/ Aksident masiv në Vorë-Fushë Krujë, 4 kamionë përplasen me 2 makina

4 kamionë dhe dy makina janë përfshirë në një aksident për shkak të dëborës, në Vorë- Fushë- Krujë mbrëmjen e djeshme.

Aksidenti besohet të ketë ndodhur nga ngricat në rrugë, që kanë shkaktuar rrëshqitjen e automjeteve. Po ashtu raportohen incidente të tjera në brendësi të qytetit për këtë shkak. Mësohet se një autobus i “Unazës” është përplasur me një makinë në zonën e Medresesë, ndërsa një tjetër autobus i “Tiranës së Re” ka rrëshqitur duke u përplasur me kabinën telefonike.

Kliko per me shume info

Rreth orës 20:00 të mbrëmjes së djeshme qytetarët e Tiranës kanë mundur të shohin flokët e parë të borës, të cilat mbuluan rrugët e kryeqytetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.