Aksident tragjik në Divjakë, humb jetën 22-vjeçari(Emri)

Një 22- vjeçar ka humbur jetën natën e shkuar pas një aksidenti automobilistik. Mësohet se ngjarja tragjike ka ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate në fshatin Mertisht të Divjakës, ku një automjet tip “Benz” që drejtohej nga 22-vjeçari Jovan Rrushi, është përplasur pas një muri.
Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia, e cila po kryen hetime për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja kush është trafikantja shqiptare e drogës që u arrestua në Ekuador

Një organizate kriminale ndërkombëtare e trafikut të kokainës u shkatërrua nga forcat ...