Aksident në Tiranë-Fushë Krujë, mbetet i vdekur 40-vjecari

Nje 40-vjecar ka gjetur vdekjen si pasoje e nje aksidenti ne rrugen Tirane-Fushe Kruje.

Policia njoftoi zyrtarisht se më datë 05.01.2017, rreth orës 19:00, në segmentin rrugorë Tiranë-Fushë Krujë, drejtuesi i automjetit tip “Mercedes Benz”, i Gj. Gj., ka aksidentuar këmbësorin, e seksit mashkull, rreth 40 vjeç, i cili ka gjetur vdekjen e menjëherëshme si pasojë e plagëve të marra.

“Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit dhe identifikimit të viktimës së këtij aksidenti.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar nga Shërbimet e Policisë Rrugore për veprime të mëtejshme”, ben me dije policia.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Policia po fsheh arrestimin e personit me pajisjen përgjuese në Rinas”

Ish ministri i Brendshëm, Flamur Noka shkruan ne faqen e tij se ...