Aksident me motor në Konispol, një i vdekur

Nje aksident me vdekje ka ndodhur mbremjen e te premtes ne Konispol.

Sipas policisë së Sarandës “ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:14, ku në rrugën rurale pranë vendit të quajtur “Qesaraj” është gjetur një person i pajetë (i seksit mashkull, i pa identifikuar).”

Policia thotë se “presoni dyshohet se është aksidentuar duke udhëtuar me një motor pa targa”. Policia po punon për identifikimin e trupit të pajetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fatos Lubonja “sherr” me Andi Bushatin, përplas shishen e ujit dhe ofendon: Ti qenke idiot!

Analistin Fatos Lubonja duket se nuk e kanë mbajtur nervat mbrëmjen e ...