AK nis maratonën e protestave: Të rrethojmë Kryeministrinë më 21 Janar

Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu bën thirrje që më 21 Janar të rrethohet kryeministria.

“Rama e bëri gjakun ujë. Më 21 Janar te protestojme para kryeministrise. Padrejtesia e 21 Janarit, 4 vjet mashtrim. 21 Janar i harruar, drejtesi e vonuar. Me 21 Janar nisim maratonen e protestave opozitare. Nisja e protestave atje ku gjaku u be uje! Luftuan fukarenjte, pushtetin e moren maskarenjte!”, u shpreh Spahiu.

Gjithashtu, Spahiu mblodhi sot strukturat dhe disa parti opozitare, ku shpalli strategjinë e protestave anti-qeveritare.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

3 comments

  1. qe su poqe….., kush te ndjek ty nga pas, eshte me i rrjedhur se ty. Shko dhe rretho shupin, andej i ke kriminelat,

  2. E kish pjerdh per ty.

  3. O Kreshnik per ato mente, kush te Pierth e kush te fende.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I riu i tregon kryeministrit ç’duhet të bëjë, Rama i kontrollon Facebook-un dhe ja ç’i thotë

Nje djale i ri i quajtur Kristiano i ka kërkuar Ramës që ...