Ahmetaj i përgjigjet Berishës: I rrjedhur! Përshpejto për aty ky je nisur

Ministri i Financave, Arben Ahmetaj u është përgjigjur akuzave të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Berisha pak orë më parë shkroi në Facebook, se Ahmetaj bashkë me ministrat Gjiknuri dhe Beqaj kishin shkuar për gjah derri të egër në pyjet e Divjakës.Në përgjigjen e tij, Ahmetaj i kujton Berishës se derri është e vetmja kafshë që ecën vetëm përpara dhe pasi e cilëson “të rrjedhur”, i uron ish-Kryeministrit vdekjen.

“Thone qe derri eshte e vetmja kafshe qe nuk ecen mbrapsht, por vetem para. Meqe i rrjedhuri e ka permendur sot kete kafshe disa here, i uroj te pershpejtoje vetem para per aty ku eshte nisur dhe me padurim e presin…….P.S,…..proverben per heren tjetër”, shkruan Ahmetaj në Facebook.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. saliu para se te veje drejt vdekjes, te veje ne burg njehere per te gjitha te zezat qe i ka shkaktuar shqiptareve ketej dhe matane kufirit, te marri dhe xenin me vete, se edhe ai nuk bije poshte per nga krimet qe ka bere. Te ktheje edhe parate e vjedhura, pastaj le ti ktheje patkonjte nga dielli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Basha deklaron: Kam mbështetjen totale të Washingtonit. Nuk tërhiqemi

Lulzim Basha pas vizitës në SHBA, vjen edhe më i vendosur. Drejtuar ...