68-vjecari humbet për herë të dytë unazën e martesës, i habit të gjithë me veprimin e tij

Një burrë humbi unazën e tij në një hambar dhe ju deshën plot dy javë që ta gjente. 68-vjeçari John Tressider nga Britania e Madhe, në momentin që ka humbur unazën ka qenë duke ndihmuar një të afërm të tij në fermë.

“Daily Mail” shkruan se John gjeti një metal detektor dhe e ndihmoi të zbulonte se ku kishte përfunduar unaza e tij. “Kur kuptova se kisha humbur unazën e martesës, nuk e dija se nga ta nisja që ta kërkoja. Ishte si të kërkoje një gjilpërë në kashtë”, tha ai.

“Kjo është unaza që zëvendëson atë origjinalen, të cilën e kam humbur teksa shpëtova një qen. Atë nuk e gjeta asnjëherë. U trishtova kur humba edhe unazën e dytë. Por këtë herë isha optimist pasi e dija se është diku në hambar dhe do e gjeja. Ashtu ndodhi”, ka shtuar 68-vjeçari.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...