Të dehur, të zhveshur dhe qosheve, ja si e pritën 2017-ën britanikët(Foto)

Britania e Madhe e ka pritur vitin e ri 2017 në një mënyrë të cmendur. Mijëra njerëz kanë sfiduar të ftohtin duke u zhveshur dhe shtrirë nëpër rrugë, të dehur, shpesh herë edhe me skena dhune, duke i dhënë lamtumirën 2016 në një mënyrë aspak të këndshme.

Skena të shëmtuara janë fiksuar nga gazetarët në Mancester, Swansea por edhe në Londër, ku njerëz të zhveshur, disa edhe topless kanë pritur në mënyrë krejt ndryshe vitin e ri 2017.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ...