1800 punonjës në gatishmëri, OSHEE: Zgjidhet problemi i një kabine private në Tiranë

Një kabinë private në Tiranë është rregulluar. Lajmin e bën me dije OSHEE, ku tregon se aktualisht fidrat janë në punë, ku ka vijuar furnizimi normalisht me energji. Për këtë punë janë vënë në gatishmëri 1800 punonjës. Konsumatorët janë furnizuar normalisht me energji.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nikollë Lesi: Biznesi kriminal ka hyrë në media, duhet dekriminalizim për shtypin

NGA NIKOLLË LESI Aleksandër Frangaj është një ish-gazetar “Koha Jonë”, ish-ortak dhe ...