12 vjeçarja vetëvritet live në Facebook, policia: S`kemi cfarë bëjmë!!!

Videoja e vetëvrasjes së një vajze 12 vjeçare është shperndare në rrjetet sociale. Policia ka thene se nuk ka mundesi te beje asgje per kete rast.

Katelyn Nicole Davis nga Georgia e SHBA-së, është e mitura që i ka dhënë fund jetës së saj. Të gjithë ngjarjen ajo e ka transmetuar live në profilin e saj në Facebook.

LEXO EDHE:  Ndërron jetë njeriu më i vjetër në botë
Kliko per me shume info

Videoja eshte publikuar më 30 dhjetor, dhe ne permbajtjen e saj, 12 vjeçarja pretendon se ëshë abuzuar seksualisht nga një pjesëtar i familjes. Ne kohen kur filmonte Katelyn është varur në një pemë në oborrin e shtëpisë në Cedertoën.
Kur Policia e Polk County shkoi të shpëtonte vajzën, ishte tepër vonë pasi ajo humbi jetën në spital.

LEXO EDHE:  Shpejt apo ngadalë? Ja cila mënyrë e KËNAQ një femër në seks

Kur kane kaluar dy javë nga ngjarja videoja është shpërndarë në të gjithë botës.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here