Historia e rrallë e 100-vjeçares nga Fushë-Mamurrasi, s`ka bërë asnjë gjilpërë

Një ditë më parë ka festuar 100 vjetorin por nuk ka bërë asnjë herë gjilpërë dhe nuk është prekur nga gripi.

Kjo është historia mbresëlënëse e Bardha Lleshjat e clia edhe pse në këtë moshë akoma vazhdon të merret me ndonjë punë të lehtë dhe ti bashkohet jetës shoqërore.

Bardha është nga fshati Baza i Burrelit dhe është martuar në moshën 18-vjeçare me Bibën e sapoardhur nga ushtria, shkruan tesheshi. Më pas jeta e tyre u zhvendos në Kurbin, ku Bardha punoi në kooperativë.

Tashmë ajo jeton me dy djemtë, nuset dhe fëmijët e tyre, të cilët ja bëjnë hyzmetin rregullisht për sa ajo ka nevojë. Ata i festuan dhe ditëlindjen, duke e uruar dhe për njëqind të tjera jetë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ...