10 minuta borë në Tiranë, ja cfarë po ndodh te “Rruga e Elbasanit”


Edhe Tirana është zbardhur nga dëbora këtë të merkure. Reshjet e dëborës kanë nisur gjatë mbrëmjes dhe ndonëse të pakëta kanë shkaktuar mjaft probleme nëpër rrugë.

Deputetja Mimoza Hajdarmataj ka publikuar një video të gjendjes te “Rruga e Elbasanit”.

Ky aks është bllokuar i tëri pasi disa makina janë përplasur me njëra tjetrën.

“10 minuta reshje bore në Tiranë dhe u bllokua Rruga e Elbasanit në ngjitje për tek Sofra e Ariut.

Mendoni se cfarë po vuajnë banorët në Veri dhe Verilindje të vendit prej disa ditësh të izoluar.”- shkruan deputetja.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbulohen detaje të reja nga krimi në Greqi, në shtëpinë ku u vra çifti i shqiptarëve

Media greke Protothema.gr ka arritur që të hyjë në shtëpinë ku u ...