10 minuta borë në Tiranë, ja cfarë po ndodh te “Rruga e Elbasanit”


Edhe Tirana është zbardhur nga dëbora këtë të merkure. Reshjet e dëborës kanë nisur gjatë mbrëmjes dhe ndonëse të pakëta kanë shkaktuar mjaft probleme nëpër rrugë.

Deputetja Mimoza Hajdarmataj ka publikuar një video të gjendjes te “Rruga e Elbasanit”.

Kliko per me shume info

Ky aks është bllokuar i tëri pasi disa makina janë përplasur me njëra tjetrën.

“10 minuta reshje bore në Tiranë dhe u bllokua Rruga e Elbasanit në ngjitje për tek Sofra e Ariut.

Mendoni se cfarë po vuajnë banorët në Veri dhe Verilindje të vendit prej disa ditësh të izoluar.”- shkruan deputetja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here