Monday, December 10, 2018
Home 2017 January

Monthly Archives: January 2017

Mavraj mposht Hummels dhe Boateng, përfshihet në formacionin e Bundesligës

Mërgim Mavraj është përfshirë në formacionin më të mirë të pjesës së parë këtij edicioni në Bundelige. Mbrojtësi i Hamburgut, Mërgim Mavraj është përzgjedhur nga...

“Kujdes mos u fut Tahiri drogë në makinë”, ja cfarë thotë Petrit Vasili

Kreu i Grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili i ftuar në "Opinion" ka sqaruar deklaratën “paralajmëruese” për deputetët e LSI-së që të kenë kujdes mos...

Zajmina Vasjari ekspozon gjoksin bombastik

Këngëtarja Zajmina Vasjari nuk ndalet së provokuari me format e saj. Në fotot e fundit e shohim atë të veshur me një dekolte të...

Publikohet renditja e 15 gjimnazeve më të mira në Tiranë, ja kush kryeson listën

Drejtoria Arsimore e Tiranës publikoi së fundmi renditjen e shkollave të mesme më të mira në Tiranë për vitin shkollor 2015-2016. Vlerësimi i 39 shkollave...

“Çudit” Elhaida Dani, nuk e keni parë ndonjëherë kështu…

Elhaida Dani, këngëtarja që përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision” në vitin 2015 me këngën “I’m alive”, është padyshim një nga emrat më të vlerësuar të...

Haradinaj: Hashim Thaçi e Isa Mustafa s’kanë vullnet për krijimin e ushtrisë

Deklaratat e presidentit Hashim Thaçi e kryeministrit Isa Mustafa se do ta bëjnë ushtrinë nuk janë të vërteta dhe nuk qëndrojnë, vlerëson deputeti i...

Koço Kokëdhima: PS në ditën më të keqe, nuk merr dot as 60 deputetë

Nga Fieri, ish ­deputeti, Koço Kokëdhima deklaron se PS­ja rrezikon të humbasë në zgjedhjet e 18 qershorit, pasi sipas tij nuk merr dot as...

Drejtori i Hetimit: Vendodhja e Balilit, dhe videot e ministrave me dashnoret

Pas akuzave për kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike si dhe mosarrestimin e Klemend Balilit, ka reaguar edhe Drejtori i Hetimit për Narkotrafikun në...

Ministri i Qeverisë: Në prill do të bëhet bilanci për koalicionin

Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti ka qenë në Boboshticë të Korçës, ku ka inspektuar një fermë gjedhësh, shoqëruar nga një ekip specialistësh të blegtorisë....

Gjenden rastësisht në hundën e avionit 430 mijë dollarë kokainë

Trafikantët gjejnë mënyra nga më të çuditshme për të trafikuar drogën dhe Kolumbia si një nga prodhuesit më të mëdhenj nuk mbetet pas në...

SOFT

VIP