Zbulimi shokues, ja baza e UFO-ve në Tokë(Foto)

Një zbulim i fundit për UFO-t shokon. Një teori e çuditshme sugjeron se një anomali misterioze ka zbuluar se në Antarktidë mund të fshihet një vendqëndrim alienësh.
Teoria pothuajse e pabesueshme vjen nga një skuadër gjuetare alienësh, e cila deklaron se nazistët e kanë ndërtuar bazën në Antarktidë gjatës Luftës së Dytë Botërore, me qëllimin që të përdorej nga UFO-t.
Anomalia misterioze gjigante e Antarktidës ka një gjatësi prej 240 km dhe thellësi 850 metrash.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, kur janë të gatshme të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe ...