Vajza 18-vjeçare qëllon veten më armë në sy të prindërve, e tallnin në shkollë

vajza-qellon-vetenNjë gjimnaziste qëlloi veten me armë në sy të prindërve dhe gjyshërve, pasi torturohej çdo ditë nga tallësit e shkollës ku ajo shkonte.

Pasi familjarët e saj kishin hyrë në dhomë, ajo kishte nxjerrë armën të cilën e kishte vënën në ballë e më pas kishte qëlluar veten. Prindërit e saj i ishin përgjëruar të mos e bënte por kjo nuk pati asnjë rezultat.

Nuk është e ditur kujt i përket arma dhe nuk ka patur asnjë të arrestuar. Brandy Vela, nga Teksasi, torturohej vazhdimisht nga shokët e saj të klasës, pasi ata i hapnin profile fals në rrjete të ndryshme sociale sikur ajo kërkonte seks falas.

Para se të kryente aktin fatal ajo i kishte shkruar një mesazh motrës së saj të madhe ku thuhej: “ Të dua shumë, mos e harro këtë të lutem. Më vjen keq për gjithçka”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me ...