Tronditet fermeri durrsak, qeni bën seks me pulën

Çudirat Shqiptare nuk kanë fund. Një video mjaft e pazakontë ka shokuar të gjithë. Në të tregohet se si një qen ka kapur një pulë të gjorë dhe po e shtrëngon të kryejnë marrëdhënie, duke lënë gojëhapur edhe vetë fermerin e shkretë. Ngjarja ka ndodhur sot paradite në Xhafzotaj të Durrësit.
Nuk dihet arsyeja se përse këtij qeni “i iku mendja” dhe u fut në kotecin e pulave, por një gjë është e sigurt: pulat e tjera u shtangën nga ky film “horror”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I kërkon foto lakuriq, mësuesja ia dërgon pa e ditur se…

Kohët e fundit, kemi parë në Shtetet e Bashkuara shumë raste të ...