39-vjeçari i jep fund jetës në mënyrë tragjike në Durrës

polici durresNjë 39-vjeçar i ka dhënë fund jetës një ditë më parë, duke u vetëvarur me rrip pantallonash.

Ngjarja është regjistruar në banesën e viktimës A.Z. në zonën e Plazhit.

Sipas policisë, nga veprimet  e para hetimore ka rezultuar se viktima kurohej pasi vuante nga depresioni.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Shkaktimi I vetëvrasjes”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Emrat/ Nisen me çanta plot me drogë drejt Greqisë, arrestohen 3 shqiptarë

Tre shtetas shqiptarë dhe një grek janë arrestuar në flagrancë, pasi u ...