Sherri për motive të dobëta, të rinjtë masakrojnë me thikë 19-vjecarin në Vlorë

policia-naten-620x330Një 19-vjecar është plagosur me thikë pas një sherri për motive të dobëta në Vlorë.

Sipas informacioneve bëhet me dije se dy bashkëmoshatarë kanë sulmuar e plagosur me thikë 19-vjecarin Klaudio Abazi.

Ai është dërguar në spital nga policia me një plagë të rëndë në kraharor. I plagosuri ka humbur shumë gjak ndërkohë ndodhet nën përkujdesjen e mjekëve të spitalit në Vlorë. Policia ka identifikuar autorët e dyshuar në lidhje me plagosjen S.S dhe M.S., ndërkohë që po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për kapjen e autorëve të dyshuar./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbardhet dëshmia, vajza tregon tmerrin: Si më përdhunoi shoferi i furgonit

Zbardhet dëshmia e vajzës që denoncoi një 28-vjeçar për përdhunim. Ngjarja ka ...