Stresi si asnjëherë më parë…Ja mesazhet që i dërgon të dashurës “djali i keq”

stresi-mesazhStresi në një lidhje dhe i dashuruar?!

Të paktën kështu duket nga mesazhet që ai ka bërë publike në Instagram, ku shihet një bisedë tepër e ngrohtë mes tij dhe një personi që nuk ka preferuar të na japë më tepër detaje.

Epo Stresi nuk është vetëm ai ‘djali i keq’ që përfundon nëpër komisariate, por është edhe një djalë i dashur dhe romantik.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bes Kallaku flet për “Zelig”: “Ja çfarë më thanë për laçjanët”

Dikur e shihte nga ekrani i televizorit, frymëzohej të prodhonte skeçe të ...