Filmohet skena e çuditshme në Durrës, qeni seks me … (VIDEO)

Një video mjaft e çuditshme e cila e ka lënë gojëhapur edhe vetë fermerin, është filmuar dje paradite në Xhafzotaj të Durrësit.
Një qen ka kryer marrëdhënie me një pulë!

Vetë i zoti i pulave dhe i qenit ka filmuar aktin e çuditshëm që ndodhi mes dy llojeve të ndryshme, një kafshe dhe një shpendi, që nuk çiftëzohen kurrë bashkë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vazhdon loja ‘’Laje makinën’’, ja përgigjia epike e radhës nga pronari(Foto)

Shakaja ‘’Lajme makinën o Gzim’’ jo gjithmonë përfundon me shaka,  mesa duket ...