Skandali/ Transeksualia shokon, kam kryer marrëdhënie me sulmuesin e Milanit(Foto)

Një tjetër skandal seksual raportohet në Itali. Transeksualia, Guendalina Rodriguez akuzon se ka pasur raporte intime me një futbollist të Milanit.
Ajo pretendon se ka kryer marrëdhënie seksuale me Niang, sulmuesin e Milanit. Mediat e huaja raportojnë se fillimisht Rodriguez, postoi në Tëitter deklaratën bombastike: “Një herë e përgjithmonë, po, kam shkuar me Niang dhe ai është më shumë femër se unë”.

Postimi mori dhenë në rrjetet sociale dhe nisi stuhia e skandalit me emrin e lojtarit të njohur, kurse transi njihej si person me të cilin shkojnë emra të njohur. Më herët vetë ajo kishte deklaruar: “Jam njohur me këtë futbollist të Milan gjatë një darke në Milano.

Ai u vetëofrua që të më shoqërojë në hotel, pa dyshuar se kishte përballë një trans. Unë e zbulova më pas që ai ishte futbollist i Milan, por emrin nuk do ta përmend, sepse nuk dua të rrezikoj ndonjë denoncim. Ai më tha: nëse del emri im, atëherë ka marrë fund.
Ju them vetëm se është aktiv, shumë aktiv, me shumë dhunti, me ngjyrë, i ri dhe ngjason me Balotelli. Hera herës frekuentohemi”- tha ajo.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vazhdon loja ‘’Laje makinën’’, ja përgigjia epike e radhës nga pronari(Foto)

Shakaja ‘’Lajme makinën o Gzim’’ jo gjithmonë përfundon me shaka,  mesa duket ...