Shokuese/ I vdes vajza, nëna poston trupin e pajetë të 25-vjecares, ja mesazhi prekës i saj

25-vjecarja-italyNjë ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Itali. Bëhet fjalë për një nënë e cila pasi humbi vajzën e saj, poston turpin e saj të pajetë në Facebook. 25-vjecarja, e cila ishte shtatzënë në muajin e pestë, Jenni Galloni u gjet e pajetë në një apartament në Bologna, Itali, ku jetonte me tre studente të tjera.

“Tani nuk mund ta prekni më me duart tuaja të pista, me fjalët tuaja false, nuk mund ta ftoni më nëpër festat tuaja të çmendura ”- shkruan nëna poshtë fotos së postuar.
Fotoja shokuese tregon turpin e pajetë të vajzës shtrirë nën një krevat në morg. Shumë përdorues shpëndanë foton e 25-vjecares, shumë të tjerë e komentuan, duke e ngushëlluar dhe të tjerë, që e kritikuan ashpër për veprimin e saj.

Kliko per me shume info

Jenni si çdo ditë kishte shkuar për të fjetur sepse nuk ishte ndjerë mirë. Fqinjët e kishin këshilluar të shkonte të vizitohej, duke parë dhe shtatzëninë e saj. Por 25-vjeçarja nuk kishte lëvizur nga shtëpia.

Ajo u gjet e pajetë pak më vonë nga një djalë, i cili lajmëroi menjëherë ambulancën dhe policinë. Në çantën e saj, së bashku me dokumentet u gjet dhe një dozë e vogël marijuanë, rreth 1 gram. Nuk dihet në qoftë se 25-vjeçarja konsumonte drogë, por në të kaluarën kishte qenë përdoruese droge.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here