Shoferi “i cmendur” bën spektakël në mes të autostradës

Një shofer i një makine “Benz” ka bllokuar për pak minuta autostradën pasi i ka “shkrepur mendja” të djegë gomat.
Nuk dihet se ku është regjistruar kjo video, por persona të shumtë janë mbledhur për të parë veprimin e guximshëm të shoferit të makinës raporton LajmiFundit.al.

Gjatë kohës që ai ka bërë spektakël në njërin krah të rrugës është bërë një radhë e gjatë makinash.

Video është nxjerrë në internet dhe ka marrë mijëra shikime./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

DJ i famshëm zgjedh të vdesë në Zvicër me eutanazi, debati trondit Italië

Një debat të madh mediatik e politik në Itali u shkaktua pas ...