Shoferi “i cmendur” bën spektakël në mes të autostradës

Një shofer i një makine “Benz” ka bllokuar për pak minuta autostradën pasi i ka “shkrepur mendja” të djegë gomat.
Nuk dihet se ku është regjistruar kjo video, por persona të shumtë janë mbledhur për të parë veprimin e guximshëm të shoferit të makinës raporton LajmiFundit.al.

Gjatë kohës që ai ka bërë spektakël në njërin krah të rrugës është bërë një radhë e gjatë makinash.

LEXO EDHE:  Shakaja PA KRIPË e dhëndrit anulon martesën, ndërhyn policia

Video është nxjerrë në internet dhe ka marrë mijëra shikime./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here