Sherr në urbanin e Tiranës së Re, shoferi tenton të godasë të riun me levë


Një shofer i një urbani të linjës “Tirana e Re” ka debatuar ashpër me një djalë të ri. Nuk dihet motivi i sherrit, por shoferi i autobusit sapo ka mbërritur në stacion, ka marrë një hekur në dorë dhe ka kërcënuar të riun se do ta godiste.
Në momentin kur i riu i ka parë levën në dorë, ka vrapuar duke u larguar. Nuk duhet shkaku i këtij sherri por kjo linjë është bërë mjaft problematike./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Osumi nxjerr trupin e 47 vjeçarit, u zhduk pas kthimit nga Greqia

Lumi Osum ka nxjerrë në breg trupin e pajetë të 47 vjeçarit, ...