Sherr i ashpër mes dy burrave në kryeqytet: “Të q… motrën, thirre policinë”

Festat e fundvitit nuk po priten me atmosferën e duhur në kryeqytet. Në një video të publikuar online, shihen sesi dy burra kanë nisur një sherr duke përdorur dhe një fjalor të pistë.
Konkretisht ngjarja sapo ka ndodhur pranë maternitetit “Koco Gliozheni”. Denoncuesi në vendngjarje e dërgoi videon pranë “JOQ”, duke shpjeguar edhe arsyen banale pse burrat harruan festimet e Vitit të Ri e gjelin e detit dhe shpërthyen në një sherr të tillë.
“Po zihen për parkingun. Shajnë njëri-tjetrin, sapo ndodhi.”
Policia raportohet të ketë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka shoqëruar të dy burrat në Komisariat.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...