Seks në Big Brother? Përgjigjet Arbana Osmani

Arbana Osmani ka zbuluar disa nga detajet e spektaklit “Big Brother Albania”.
Ajo tregon se përsa i përket seksit, kjo është e ndaluar në skenar.
E ftuar në “Pasdite ne Top Channel”, Arbana u shpreh se do të ketë penalizime nëse skena të tilla ndodhin. “Ndryshe nga vitet e tjera ky do te jëtë nje “Big Brother” që përcjell vlera, ku njerëzit do të jenë me shumë dinjitet. Ndoshta më shumë se vitet e tjera do të fokusohet tek dashuria, prandaj mos ejani vetëm, por mund të vini edhe në cift”, u shpreh moderatorja.
Arbana Osmani foli edhe për raportin me bashkëshortin e saj ku tha se ndihet e lumtur që jeta e tyre vazhdon në prapaskenë për shkak se ai nuk është person publik.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jetoi 256 vjet, njeriu më i moshuar ju tregon sekretin

Nuk është as legjendë dhe as përrallë. Mund të duket si e ...