Rroshi reagon pas vendimit të KQZ: ‘’Mendoni sa më shumë pozitivisht…’’

Elvis Rroshi, ish- kreu i Bashkisë Kavajë u bë ‘’i gjallë’’ për herë të parë pas heqjes së mandatit.  

Me një postim në Facebook, Rroshi ka falenderuar Zotin dhe uron të gjithë shqiptarët.
Postimi i plotë:

“Faleminderit Zotit për çdo të mirë që ka sjellë për ju në 2016.

Ju uroj një vit sa më të mbarë, me sa më shumë paqe dhe qetësi në shpirtin tuaj.

Të jetë një vit i begatë, të keni shëndet në familje ju dhe njerëzit tuaj më të dashur.

Mendoni sa me shumë pozitivisht dhe dashamirësi më shumë në jetët tuaja dhe do t’ia dilni.

Kalofshi gëzuar”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...