Rivalja ruse e Kim Kardashian, thjesht një mrekulli njerëzore

rivalja-kardashianAjo është pa diskutim një ndër modelueset më të kërkuara të momentit dhe format e saj trupore po çmendin meshkujt e të gjithë botës.
Bëhet fjalë për modeluesen e njohur ruse Anastasia Kvitkon, e cila në vendin e saj njihet edhe si Kim Kardashiani rus. Por nuk janë të pakët ata që mendojnë se bukuroshja është një mrekulli njerëzore edhe më seksi se sa Kim Kardashiani.


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja shqiptare lë nam me veshjen, komentuesit e “masakrojnë”

Tashmë zhveshja në pjesët më intime të femrës po konsiderohet “modernizim” nga ...