Rikthehuni në 2016-ën, ja ‘belfiet’ më ‘’HOT’’(Foto+16)

‘Belfiet’ janë kombinim i selfieve dhe vitheve. Është definicioni i asaj se çfarë ndodh kur një vajzë e fotografon të pasmen e saj, e poston në Instagram dhe e çmendë tërë botën.

Edhe pse shpërndarja e fotografive të vitheve ka qenë trend qe disa vite, 2016’ta është viti ku ky trend është bërë i zakonshëm, transmeton Telegrafi.
Figura të njohura publike, si Kim Karadshian, Kylie Kardashian, Nicki Minaj, Rihanna etj., kanë shpërndarë fotografi të vitheve të tyre, duke i treguar tërë botës për aset e tyre.
Sidoqoftë, më poshtë i keni disa nga ‘belfiet’ më të mira të vitit 2016. /Telegrafi/

 

#loveyourselffirst #feelingempowered👑 #healthybodyhealthymind

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

NYC// Bed series

A photo posted by Lea Michele (@leamichele) on

✨ 📷:@ryanastamendiphotography

A photo posted by Sommer Ray (@sommerray) on

In the 'bu with my boo

A photo posted by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I kërkon foto lakuriq, mësuesja ia dërgon pa e ditur se…

Kohët e fundit, kemi parë në Shtetet e Bashkuara shumë raste të ...