Rama i kërkon “borxhin” deputetit të PD-së: Bjeri çik ato leket!

rama-kuvendKryeministri Edi Rama i ka kërkuar në Kuvend deputetit të PD-së Edi Palokës, paratë që nuk i ka dhënë akoma pas vendmit të gjykatës.

Paloka u gjobit nga gjykata për shpifje ndaj Ramës, teksa duket se deputeti nuk e ka shlyer ende detyrimin.

Kliko per me shume info

5 COMMENTS

    • ti bej thesin gati ta mbushi kryeministri me para dhe pastaj shko dhe “shperndaji” neper familjet e varfera meqenese po te “digjet” barku per ta.

      • Un do shperndaj ca te mundem, sic kam ber me par kur kam pasur mundesi dhe ne shtet te huaj, ca kam pas mundesi i kam ndihmuar, po qellova pa fat se ndihmova maskarenj si ty, po prap do i ndihmoj ne paca me shum ne dor, vetem hienave u duhet shtypur koka

  1. ne qe jetojme ne mergim ndihem te turperuar per kryeminister qe kemi pasi nq kafet e greqise flitet per prodhimin e droges ne shqipri e jo per prodhime tjera
    vetem atje ka rritje rrogash

    • ti qenke i turperuar per kryeministrin qe ke? E ku ndjen ajo lekura jote qe e ke sholle opinge, dhe ti dukesh tamam si shperndares i droges ne kefenete e Greqise meqenese e di me saktesi qe ajo e flamosur droge shperndahet neper kefenete e grekut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here