Rama i kërkon “borxhin” deputetit të PD-së: Bjeri çik ato leket!

rama-kuvendKryeministri Edi Rama i ka kërkuar në Kuvend deputetit të PD-së Edi Palokës, paratë që nuk i ka dhënë akoma pas vendmit të gjykatës.

Paloka u gjobit nga gjykata për shpifje ndaj Ramës, teksa duket se deputeti nuk e ka shlyer ende detyrimin.

“Ti bjer çik ato lekët se u bë gjyqi dhe je dënuar për shpifje. Ato para do shkojnë për të rritur djem dhe vajza të edukuar”- i tha Rama.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

5 comments

 1. Edhe ti bjer icik ato qe ke vjedh te shkojn per te ushqyer familjet e varfera qe ti drogaxhi i perbuz

  • ti bej thesin gati ta mbushi kryeministri me para dhe pastaj shko dhe “shperndaji” neper familjet e varfera meqenese po te “digjet” barku per ta.

   • Un do shperndaj ca te mundem, sic kam ber me par kur kam pasur mundesi dhe ne shtet te huaj, ca kam pas mundesi i kam ndihmuar, po qellova pa fat se ndihmova maskarenj si ty, po prap do i ndihmoj ne paca me shum ne dor, vetem hienave u duhet shtypur koka

 2. ne qe jetojme ne mergim ndihem te turperuar per kryeminister qe kemi pasi nq kafet e greqise flitet per prodhimin e droges ne shqipri e jo per prodhime tjera
  vetem atje ka rritje rrogash

  • ti qenke i turperuar per kryeministrin qe ke? E ku ndjen ajo lekura jote qe e ke sholle opinge, dhe ti dukesh tamam si shperndares i droges ne kefenete e Greqise meqenese e di me saktesi qe ajo e flamosur droge shperndahet neper kefenete e grekut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kodheli: Ushtria shqiptare në luftën ndaj ISIS, na e kërkoi SHBA

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, diten e sotme raportoi në Komsionin e ...