Plagosi bashkë-fshatarin para dy vitesh, bie në pranga 27-vjeçari nga Dibra

pranga-irainainPolicia e Dibrës ka bërë të mundur arrestimin e një 27-vjecari i cili akuzohej se ka plagosur me thikë bashkë- fshatarin e tij. Shtetasi Ramiz Skuka, banues në fshatin Lishan i Epërm, në qytetin e Dibrës, i cili ka qenë në kërkim që prej një viti bie në pranga së fundmi. Sipas policisë 27-vjeçari plagosi rëndë me thikë bashkë-fshatarin me iniaclet A.S. Policia njofton se 27-vjecari është dënuar me 2 vite burg.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Emrat/ Nisen me çanta plot me drogë drejt Greqisë, arrestohen 3 shqiptarë

Tre shtetas shqiptarë dhe një grek janë arrestuar në flagrancë, pasi u ...