Vazhdimi i Partizani-Tirana, hyrja në stadium do të jetë e lirë pa bileta

federataaFederata Shqiptare e Futbollit, njofton se pjesa e mbetur e ndeshjes mes Tiranës dhe Partizanit, e ndërprerë në minutën e 63-të për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike, do të zhvillohet nesër.

Pas sugjerimeve të të dyja skuadrave, FSHF vendosi që ndeshja të zhvillohet të premten në orën 14:00 në stadiumin “Selman Stërmasi” të Tiranës.

Kliko per me shume info

Takimi do të rifillojë në të njëjtën minutë që është ndërprerë.

Nga ana tjetër klubet kanë konfirmuar se hyrja do të jetë falas në stadium, pra pa kërkuar bileta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.