Vazhdimi i Partizani-Tirana, hyrja në stadium do të jetë e lirë pa bileta

federataaFederata Shqiptare e Futbollit, njofton se pjesa e mbetur e ndeshjes mes Tiranës dhe Partizanit, e ndërprerë në minutën e 63-të për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike, do të zhvillohet nesër.

Pas sugjerimeve të të dyja skuadrave, FSHF vendosi që ndeshja të zhvillohet të premten në orën 14:00 në stadiumin “Selman Stërmasi” të Tiranës.

Takimi do të rifillojë në të njëjtën minutë që është ndërprerë.

Nga ana tjetër klubet kanë konfirmuar se hyrja do të jetë falas në stadium, pra pa kërkuar bileta.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Barcelona mund Atletikon e Madridit dhe merr kreun e “La Liga-s”

Barcelona ka mposhtur Atletikon e Madridit me rezultat 2-1, ndeshje e zhvilluar në ...