A keni nevojë për syze?

syzetBëhet fjalë për një online test për sytë.Testoni shikimin tuaj me videon në vijim:

Shikoni në videon më poshtë shkronjat të cilat ju paraqiten, nëse arrini t’i shihni edhe të fundit, atëherë shikimi juaj është në rregull.
Por nëse nuk mund t’i shihni ato, vizita tek mjeku është e nevojshme.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...