Adoleshenti propozon për martesë mësuesen, ja si reagon ajo

Edhe pse vetëm në shkollë të mesme, ky nxënës vendosi t’i propozojë për martesë mësuses së tij, por nuk plani nuk shkoi mirë për të. Jo vetëm që u refuzua nga dashuria e tij platonike në sy të të gjithë miqve të tij, po ngjarja u bë virale në mediat sociale në Kinë.

Megjithatë studenti u vlerësua për përpjekjen e tij.

I ulur në gjunjë  me një tabelë ku shkruhej: “Mësuese Li, të dua, martohu me mua”, studenti i propozoi mësueses me një buqetë lulesh në dorë.

Nga ana tjetër, mësuasja Li iu përgjigj me një ton negativ duke i thënë: “Boll më harxhove kohën, unë kam të dashur”. Madje ajo filloi t’i shtynte djemtë që ndodheshin rrotull saj duke goditur dhe me shkelm pajisjen audio që studentët kishin vënë për t’u luajtur një këngë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Moderatori e prek aty ku nuk duhet, ja çfarë i bën modelja live në emision

Një video në YouTube po “thyen” rrjetin, ku shfaqet një modele braziliane. ...