Pas heqjes së mandatit Elvis Roshi ka një mesazh urimi, por…

Ish-kreu i Bashkisë Kavajë, Elvis Roshi ka reaguar me një urim për festat e fundvitit.

Në një postim në Facebook, Roshi falenderon Zotin, uron shqiptarët dhe ka edhe një mesazh sugjerues se si mund të dilet përballë vështirësive.

Kliko per me shume info

Postimi i Roshit:

Faleminderit Zotit per cdo te mire qe ka sjelle per ju ne 2016 🙂

Ju uroj nje vit sa me te mbare, me sa me shume paqe dhe qetesi ne shpirtin tuaj.
Te jete nje vit i begate, të keni shendet ne familje ju dhe njerëzit tuaj me te dashur. Mendoni sa me shume pozitivisht dhe dashamiresi me shumë ne jetet tuaja dhe do t’ja dilni.

Kalofshi gezuar 🙂

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here