Makabër në Austri, gruaja vret fëmijët, nënën dhe vëllain

austriaaNjë grua ka vrarë nënën, vëllain dhe tri fëmijët e saj, të moshës nga 7 deri në 10 vjeç, pastaj është vetëvrarë.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Boeheimkirchen, në Austri. Lajmi bëhet i ditur nga agjencia e lajmeve ‘Apa’, e cila citon mediat lokale, edhe pse prokuroria ka konfirmuar vetëm gjetjen e kufomave në një banesë pranë qytetit St.Polten.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

alepoo

“Zhduket” 7-vjeçarja që postonte në Twitter jetën në Alepo

Një vajzë shtatë vjeçe, e cila ka tërhequr vëmendjen e botës me ...