E tmerrshme/ Luani 200 kg sulmon për vdekje zbutësin e kafshëve

luani-shba14Një 35-vjecar është sulmuar për vdekje nga një luan gjatë shfaqjes së cirkut në Aleksandri.

35-vjecari Islam Shahen punonte si zbutës kafshësh.

Videoja tragjike tregon momentit kur një luan 200 kilogramë sulmoi zbutësin e kafshëve, Islam Shaheen.

Ai u transportua menjëherë në spital dhe ndërroi jetë dy ditë më vonë për shkak të plagëve të marra. Pamjet shokuese janë filmuar me celular nga një spektator. Në sallën e cirkun kishte shumë fëmijë, të cilët kanë parë pamjet e tmerrshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Keni menduar se është aktrim? Në këto filma aktorët kanë kryer marrëdhënie në të vërtetë

Nëpër filma jemi mësuar të shohim skena të nxehta, por gjithmonë jemi ...