Luani shqyen trajnerin e cirkut gjatë shfaqjes

Nje ngjarje e rëndë vdekjeprurëse ka ndodhur në qytetin e Egjiptit, gjatë një shfaqjeje cirku ka tronditur tej mase fëmijët që ishin të pranishëm.

Trajneri 35 -vjeçar Islam Shaheen, i cili me shkopin e tij në dorë ishtë duke i dhënë komanda luanit, një i tretë iu hodh në sulm duke e plagous trajnerin në qafë.

Ngjarja ndodhi në sy të fëmijëve të cilët ishin të pranishëm në ekspozitë. 35 -vjeçari nuk mundi t’i shpëtonte plagëve të marra dhe vdiq ne spital.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Saimir Tahiri për sqarimin e OSBE-së: 2 miliard euro drogë ishin në kohën e Saliut!

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, komentoi sqarimin e postuar nga prezenca e ...