Edhe Linda Morina nxjerr thithkat (Foto)

linda-morinaKëngëtarja Linda Morina, pas takimit me Kallashin, ka ndryshuar tej mase. E veshur me rrobat e valltares, Donjeta Kosumi, Linda bën një vallëzim. Në një foto të shkrepur gjatë vallëzimit, shihet që Lindës i ka dal maja e gjoksit.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...