Jo vetem këngëtare, kjo vajzë punon edhe në kryeministri

gresa-behluliKëngëtarja e njohur Gresa Behlulin prej kohësh punon edhe në Qeverinë e Kosovës.

Ajo është vajza e këngëtares Shkurte Fejza dhe bën dy punë si këngëtare dhe në qeveri.

Këngëtarja punon në zyren e kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa dhe këtë nuk e fsheh për asnjë moment pasi edhe në “Facebook” ka kohë që vendi i punës i figuron në Qeveri.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...