Ky është kalendari më i vlerësuar nudo, a mendoni dhe ju kështu? (Foto+18)

kalendari-nudoNë ardhjen e festive të fundvitit, shumë agjensi po prodhojnë kalendarë për vitin e ardhshëm. Tani në treg mund të shikosh dhe kalendarë nudo. Një ndër tyre e kanë përgatitur vajzat e ekipit të kanotazhit në Universitetin “Warwick” në Britani, ku të cilat mblodhën të ardhura të mira për një organizatë bamirësie. Por shumë shpejt ai calendar u hoq, pasi FB e cilësoi si porno. Ato nuk u ndalën, risollën një tjetër calendar nudo. Për më tej, shihni fotot.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...