Ish- ylli i Milanit shokon, prish martesën 10-vjeçare, shihet në krahët e një tjetre

Rikardo Kaka i cili njihej si  shembulli perfekt i një martese ideale, duket se e ka shkatërruar këtë imazh. Ish-lojtari i Milanit dhe Realit të Madridit është shfaqur publikisht me të dashurën e tij të re Carolina Dias, ku mori pjesë në dasmën e lojtarit të PSG-së, brazilianit Lucas Moura në Sao Paulo. Ai është ndarë nga Carolina Celico prej disa kohësh, ku ka dhe 2 fëmijë, Luca dhe Izabella. MArrëdhënia e tij me dy fëmijët është e mrekullueshme, të paktën kështu tregon ai në rrjetet sociale, por, ai nuk po i ofron atyre një familje normale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.