Greqi, shpërthim i rëndë në një lokal, humb jetën 38-vjeçarja(Foto)

shperthim-greqiNjë ngjarje e rëndë është raportuar në Athinë. Mësohet se një local ka shpërthyer, duke lënë të vdekur një grua, dhe gjashtë të tjerë janë plagosur. Gruaja 38-vjeçare u nxor e vdekur nga ambientet e dyqanit të saj, ndërsa të plagosurit u dërguar në spital. Ndërkohë vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe të policisë. Ende nuk dihen shkaqet e shpëthimit.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zgjedhjet parlamentare në Malin e Zi, 13 serbë pranojnë tentativën për grusht shteti

Trembëdhjetë qytetarë serbë, të dyshuar për përgatitje të grusht shtetit në Mal ...